Rytuały piękna

Oddaj się przyjemności relaksujących rytuałów. Zabiegi kosmetyczne na ciało w połączeniu z masażem przynoszą imponujące efekty w kształtowaniu sylwetki, nawilżaniu, wygładzaniu, poprawie jędrności oraz kondycji skóry. Są skuteczne i bezpieczne.

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie. Podczas rytuałów piękna stosujemy naturalne, ekologiczne kosmetyki polskiej linii The Secret Soap

Służymy profesjonalną radą, ale potrafimy też słuchać. Zabiegi kosmetyczne zawsze dobieramy tak, aby zaspakajały indywidualne potrzeby oraz przynosiły upragnione rezultaty. Doskonała sylwetka, relaks, pozbycie się mankamentów urody czy defektów kosmetycznych, to tylko niektóre z celów, jakie stawiamy sobie, abyś jak najlepiej czuła się w swoim ciele.

    Cena

    • 120 minut 320 zł

ROKIETNIKOWE LOVE

Luksusowe autorskie zabiegi oparte na naturalnych, wegańskich i ekologicznych kosmetykach FITO SPA


PEELING DO CIAŁA ROKIETNIKOWO - MARCHEWKOWY

to kosmetyk dla wymagających. Oczyszczanie skóry za pomocą drobinek soli i pestek malin to dopiero początek jego możliwości. Rokietnik przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka, redukuje przebarwienia i łagodzi podrażnienia. Z kolei zawarty w peelingu olej z nasion polskich marchwi wyrównuje koloryt skóry i nadaje jej piękny, złocisty odcień.

NATURALNY OLEJ ROKIETNIKOWO- MARCHEWKOWY

Połączenie dwóch drogocennych olejów - oleju z rokietnika syberyjskiego i oleju z nasion polskich marchwi- umożliwiło stworzenie kosmetyku, który odmładza, nawilża i ujędrnia.

MASŁO SHEA Z OLEJEM Z MARCHWI I ROKIETNIKA

To prawdziwa bomba witaminowa. Kosmetyk łagodzi podrażnienia i stany zapalne, a także atopie, alergie i łuszczycę. Skóra staje się odpowiednio nawilżona, zregenerowana i młodsza.

NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY ROKIETNIKOWE LOVE

Olejek ma silne właściwości antyseptyczne i przeciwdrobnoustrojowe. Poprawia nastrój, uspokaja myśli .Kilka kropli w dyfuzorze pomoże Ci w pełni się zrelaksować w trakcie zabiegu.

    Cena

    • 120 minut 350 zł

Produkty używane do zabiegów są dostępne w sprzedaży detalicznej :)

pragniesz chwili relaksu?